پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط مستقيم لطفا بر روی لینک پشتيبانی آنلاین کلیک کنید.


تیم فنی شرکت جاده ابربشم رایانه در هرزمانی با شما در پشتیبانی فنی سرورها و استوریج ها همکاری می نماید این همکاری می تواند شامل بررسی یک مشکل و یا راهنمایی خرید باشد . زمانی که مشکل خاصی در سیستم سرورهای شما بروز کرده قبل از هر کاری با تیم فنی شرکت تماس حاصل فرمائید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید .
لذا تمامی پرسنل شرکت ، آماده ارائه خدمات مهندسی فروش و هر گونه مشاوره در زمینه مراکز دیتا ، تجهیزات ذخیره ساز (SAN) و راه حل های ذخیره و بازیابی اطلاعات را به مدیران انفورماتیک سازمانها و ارگانهای ذیربط با کمال میل تقدیم می دارند. برای پیوستن به گروه جاده ابریشم رایانه در تلگرام ، لینک زیر را در تلگرام اضافه نمائید.


فروش ويژه

  • فروش ویژه محصولات اچ پی 

ارتباط با ما

T: (021) 88 750 650
F: (021) 88 76 18 16

E: info@abrishamrayaneh.com
E:sales@abrishamrayaneh.com
E: info@serverhp.ir
E: sales@serverhp.ir

سرور اچ پی g9 , سرور اچ پی dl380 g9 , سرور اچ پی دی ال 380 , قیمت سرور hp
این مجموعه با دارا بودن گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک و با انگیزه دستیابی به مفهوم حقیقی ارائه خدمات در زمینه انفورماتیکی با بهترین کیفیت در سطح توانمندیهای شرکت و با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد با بیش از یک دهه تجربه ، فعالیت خود را در زمینه فروش ، گارانتی و خدمات پس از فروش مشهورترین نامهای تجاری دنیا (ARENA , HP , SONICWALL , CISCO ) تحت نام و گارانتی ابریشم ارائه نموده است و خدمات پس از فروش را بصورت حقیقی از تولید کننده اخذ و در نهایت رضایتمندی مشتری بکار گرفته است . این شرکت با بهره گیری از کارشناسان مجرب و دوره دیده توسط تولید کنندگان محصولات ارائه شده تحت نام و گارانتی ابریشم ، امید آنرا دارد توانسته باشد در جهت کسب رضایتمندی مشتریان گرامی ، گامی هر چند کوچک در صنعت IT کشور برداشته باشد .