پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط مستقيم لطفا بر روی لینک پشتيبانی آنلاین کلیک کنید.


تیم فنی شرکت جاده ابربشم رایانه در هرزمانی با شما در پشتیبانی فنی سرورها و استوریج ها همکاری می نماید این همکاری می تواند شامل بررسی یک مشکل و یا راهنمایی خرید باشد . زمانی که مشکل خاصی در سیستم سرورهای شما بروز کرده قبل از هر کاری با تیم فنی شرکت تماس حاصل فرمائید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید .
لذا تمامی پرسنل شرکت ، آماده ارائه خدمات مهندسی فروش و هر گونه مشاوره در زمینه مراکز دیتا ، تجهیزات ذخیره ساز (SAN) و راه حل های ذخیره و بازیابی اطلاعات را به مدیران انفورماتیک سازمانها و ارگانهای ذیربط با کمال میل تقدیم می دارند. برای پیوستن به گروه جاده ابریشم رایانه در تلگرام ، لینک زیر را در تلگرام اضافه نمائید.


فروش ويژه

  • فروش ویژه محصولات اچ پی 

ارتباط با ما

T: (021) 88 750 650
F: (021) 88 76 18 16

E: info@abrishamrayaneh.com
E:sales@abrishamrayaneh.com
E: info@serverhp.ir
E: sales@serverhp.ir

شبکه و زیرساخت


معرفی ماژول های 25Gb برای استفاده در مراکز داده توسط شرکت Cisco در تاریخ  21 آپریل 2016

این مجموعه جدید از ماژولهای ارائه شده توسط شرکت Cisco سبب تسهیل مهاجرت از زیرساخت 10Gb به سرعت های بالاتر با کاهش هزینه براساس Gbps و با همان زیر ساخت فیبر موجود می باشد .

بررسی اجمالی محصول :

ماژول GBASE SFP2825 طیف گسترده ای از چگالی بالا و توان مصرفی پایین با سرعت 25bs را به مشتریان برای اتصال اترنت مراکز داده و شبکه های با عملکرد بالا محاسبات برنامه های کاربردی را ارائه می دهد.

ویژگیها و مزایای کابل (DAC) سیسکو G25 :

- سازگار با دیگر رابطهای سازگار با استاندارد (25BGASE-CR) ئ IEEE

- تایید و آزمایش شده برروی پورتها SFP28 محصولات سیسکو برای دستیابی به عملکرد بالا ، کیفیت و قابلیت اطمینان 

- رابط الکتریکی با سرعت بالا و سازگار با استاندارد IEEE 802.3by 

PIDTemperature RangeReachMediaProtocolData Rate
SFP-H25G-CU1MCommercial1M(Copper(DACEthernet25G
SFP-H25G-CU2MCommercial
2M(Copper(DAC
Ethernet
25G
SFP-H25G-CU3MCommercial
3M(Copper(DAC
Ethernet
25G
*SFP-H25G-CU5MCommercial
5M(Copper(DAC
Ethernet
25G
*SFP-25G-SR-SCommercial
100M(MMF(Duplex
Ethernet
25G

Not available yet*

پروتکل FCoEو ویژگیهای آن:

در حالت عادی بر روی سرورها می‌توان دو نوع کارت برای ارتباط با زیر ساخت های مختلف قرار داد.
کارت‌های شبکه یا NIC برای اتصال به شبکه کابلی یا همان LAN جهت عبور ترافیک اترنت بر روی این بستر می‌باشد. استفاده از برنامه iSCSI Initiator سبب پشتیبانی از اتصال کارت‌های شبکه به ذخیره سازهای دارای پورت اترنت و سرویس دهنده iSCSI می‌گردد. گزینه دیگر استفاده از تکنولوژی فیبر نوری (Fiber Channel) توسط کارت‌های HBA جهت اتصال به SAN Switchها و یا به ذخیره سازهای مبتی بر FC می‌باشد.
از دیگر گزینه‌های غیر متعارف ، استفاده از کارت‌های CNA بر اساس پروتکل FCoE می‌باشد. پروتکل FCoE استفاده از بستر اترنت و پروتکل FC می‌باشد. استفاده از این پروتکل امکان بهره بری از سرعت 10G و یا بالاتر را به پروتکل FC در بستر اترنت را امکانپذیر می‌نماید. لازمه استفاده از پروتکل FCoE داشتن کارت‌هائی با قابلیت پشتیبانی از هر دو بستر می‌باشد که به کارتهای CNA(Converged Network Adaptor) شناخته می‌شوند. کارتهای CNA با استفاده از پروتکل FCoE از طریق کابل شبکه توانایی حمل بسته‌های FC بر روی این بستر را ارائه می‌دهند.
لازم به ذکر است در صورت استفاده از این نوع کارت جهت اتصال به ذخیره سازها و نیاز به SAN Switch جهت گسترش اتصالات و افزودن سرورهای بیشتر به شبکه SAN استفاده از SAN Switchهای با قابلیت FCoE الزامی می‌باشد.